EQUITONE KONSULENTER

       

NORD OG MIDTJYLLAND

 

Kbh, Øerne og Sydsjælland

 

 

   
           

Area Manager
Anette Løff Hornung
+45 73 661852
anette.l.hornung@etexgroup.com

 

Area Manager
Mariane Mie Margolis
+45 73661857 
mariane.m.margolis@etexgroup.com

 

 

 

 

             

MIDT- OG SYDJYLLAND

 

Sydjylland og fyn

       
         

Salgschef

Brian Christensen
+45 73661853
 brian.christensen@etexgroup.com

 

Projektkonsulent

Kaj D. Olesen
+45 73661860
Kaj.D.Olesen@etexgroup.com

       
             

INTERN PROJEKTSALG

Direkte telefon: +45 73661880

projektsalg.ivarsson@etexgroup.com 

 

       
       

Anders D. Nielsen
+45 73661874
anders.d.nielsen@etexgroup.com

 

Jonas Daugaard
+45 73661992
jonas.daugaard@etexgroup.com

 

 

Peter L. Landergren
+45 73661873
peter.l.landergren@etexgroup.com

 
             

SALGSLEDELSE

           
           

Salgschef

Brian Christensen
+45 73661853
brian.christensen@etexgroup.com

 

 

 

     

 

 

ivarsson a/s Kometvej 36 DK-6230 Rødekro T: +45 73 66 19 99 F: +45 74 66 10 20 M: ivarsson@ivarsson.dk

Vi gør også brug af cookies på vores hjemmeside

For at forbedre brugeroplevelsen og derved gøre det nemmere for dig og andre besøgende at bruge vores hjemmeside, bruger vi cookies.
Ved at trykke videre på siden accepterer du, at vi bruger cookies til at logge din adfærd.
Jeg vil gerne læse mere om cookies